Cookies Ta strona używa ciasteczek do zachowania informacji na Twoim komputerze. Czytaj więcej

O Nas

Stawiamy na innowacyjność dbając o liczne strefy co-workingowe oraz zdalną obsługę apartamentów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Unikatowe rozwiązania architektoniczne umożliwiają powstanie punktów gastronomicznych, przestrzeni do nauki, pracy projektowej, a nawet strefy rozrywki.

 • NOWOCZESNA INFRASTRUKTURA
 • PRZYJAZNA ATMOSFERA
 • KLUCZOWA LOKALIZACJA W MIEŚCIE

Liv Students

LIV Students to brand skierowany do pokolenia studentów poszukujących miejsca do zamieszkania podczas roku akademickiego, ale również dla młodych ludzi rozpoczynających etap po zakończeniu studiów i podejmujących pierwszą pracę w dorosłym życiu.

 • NAJEM DŁUGOTERMINOWY
 • NOWOCZESNE I FUNKCJONALNE APARTAMENTY
 • LICZNE PRZESTRZENIE CO-WORKINGOWE, STREFY RELAKSU I ROZRYWKI

Liv Hotels

LIV Hotels to brand skierowany do managerów podróżujących służbowo, turystów odwiedzających miasto w okresie wakacyjnym oraz uczestników licznych koncertów i wydarzeń kulturalnych.

 • NAJEM DOBOWY
 • KLUCZOWA LOKALIZACJA W MIEŚCIE
 • MIĘDZYNARODOWE STANDARDY WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Liv Investment

LIV Investment to brand skierowany do inwestorów, klientów indywidualnych i instytucjonalnych poszukujących alternatywnych form lokowania kapitału, bądź dywersyfikacji portfela inwestycyjnego.

 • WYSELEKCJONOWANE PROJEKTY NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI
 • ATRAKCYJNE I PARTNERSKIE WARUNKI WSPÓŁPRACY
 • KOMPLEKSOWE USŁUGI ZARZĄDZANIA OBIEKTEM

Poznaj
nasz zespół

Gracjan Kleger

Gracjan Kleger

CEO

Inwestor i przedsiębiorca posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku finansowym. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie biznesowym i rozwoju korporacyjnym przedsiębiorstw.

Odnosi liczne sukcesy na światowych rynkach aktywnie angażując się w projekty łączące branżę finansową z nowoczesnymi technologiami. Współzałożyciel funduszy technologicznych i platform biznesowych działających na arenie międzynarodowej.

Agata Kaszub

Agata Kaszub

PROJECT DIRECTOR

Z rynkiem nieruchomości związana od 2010 roku. Współtworzyła pierwsze projekty prywatnych akademików w Polsce odpowiadając za finansowanie, nadzór nad dokumentacją projektową, współpracę z władzami lokalnymi i administracyjnymi.

Józef Rytel

Józef Rytel

MANAGING PARTNER

Z branżą finansową związany od 2008 roku. W latach 2010 – 2012 pracował w doradztwie finansowym firmy Expander. Od 2012 pełnił funkcje kierownicze w spółce Home Broker S.A., następnie w agencji pośrednictwa nieruchomości Metrohouse S.A., gdzie był odpowiedzialny za budowę zespołu sprzedażowego produktów hipotecznych. W tym czasie zrealizował transakcje na ponad 100 mln PLN. Analizując zapotrzebowanie akomodacji w głównych ośrodkach akademickich w Polsce rozbudował strukturę podnajmu na rynku nieruchomości m.in. Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Marcin Żmuda

Marcin Żmuda

PROJECT MANAGER

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Z branżą budownictwa związany od 2005 roku. Doświadczenie zdobywał na stanowiskach inżynierskich i kierowniczych odpowiadając za budowę nieruchomości mieszkaniowych, biurowych oraz magazynowych, przygotowanie rozliczeń i sprawozdań finansowych, nadzór i kontrolę nad realizacją projektu. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

Jacek Szatkowski

Jacek Szatkowski

PROJECT MANAGER

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Geodezja i Kartografia oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie nieruchomościami. Z branżą nieruchomości związany od 12 lat. Doświadczenie zdobywał uczestnicząc w procesie inwestycji budowlanych zarówno po stronie Generalnego Wykonawcy, jak i Inwestora. Był odpowiedzialny m.in. za sporządzanie raportów i analiz rynkowych, w tym analizy due diligence nieruchomości, jak również zarządzanie i administrację nieruchomości. Jednym z flagowych projektów jest Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za geodezyjną obsługę budowy ściany krzywoliniowej.

Tomasz Sobich

Tomasz Sobich

PROJECT MANAGER

Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej. Od 2010 roku związany z branżą budownictwa. Sprawował nadzór nad wykonaniem projektów modernizacji i rozbudowy budynków biurowych, hal magazynowych budynków mieszkalno-usługowych oraz osiedli domów jednorodzinnych. Doświadczenie zdobywał pełniąc funkcję inżyniera budowy lub kierownika projektów. W portfolio posiada m.in. realizację nieruchomości biurowej w Trójmieście o wartości 30 mln PLN projekt elewacji Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH w Krakowie o wartości 30 mln PLN oraz warsztat projektowy dla zabudowy wielorodzinnej Schlachtensee Carré w Berlinie o wartości ok. 35 mln PLN. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

Ewelina Kachniarz

Ewelina Kachniarz

MARKETING MANAGER

Od kilku lat zajmuje się kreowaniem strategii i prowadzeniem kampanii marketingowych na rynku inwestycyjnym oraz nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w marketingu online oraz implementacji narzędzi technologicznych wspierających automatyzację marketingu i procesów sprzedażowych, zarządzanie relacjami oraz obsługę klienta. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w specjalizacji Turystyka i rekreacja.

Kamil Bilecki

Kamil Bilecki

REAL ESTATE ANALYST

Z branżą finansową związany od 2006 roku. Doświadczenie zdobywał w bankowości prywatnej w jednym z czołowych Domów Maklerskich odpowiadając za pozyskiwanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami oraz budując portfele inwestycyjne. Zajmował się m.in. analizą rynków kapitałowych, analizą sprawozdań finansowych, analizą kredytową przedsiębiorstw oraz bieżącą obsługą emitentów. Był członkiem zespołu, który uplasował ponad 1 mld PLN obligacji korporacyjnych. Współuczestniczył w restrukturyzacji Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych o łącznych aktywach w wysokości 250 mln PLN. Pełnił funkcję doradcy transakcyjnego przy budowie konsorcjum inwestycyjnym firm windykacyjnych przygotowanych do nabycia portfela wierzytelności o wartości nominalnej 900 mln PLN.

Społeczność Young
Generation

Obiekty LIV dedykowane są osobom młodym między 18, a 35 rokiem życia, studentom oraz managerom podróżującym służbowo. Przedstawiciele tych generacji cenią sobie niezależność, dzielą się doświadczeniami, są otwarci na nowoczesne rozwiązania technologiczne i nowe wyzwania.

Dlaczego studenci
wybiorą LIV?

Precyzyjnie dopasowujemy infrastrukturę obiektów pod międzynarodowe standardy. Stawiamy na innowacyjność dbając o liczne strefy co-workingowe, przestrzeń do nauki, pracy, odpoczynku i rozrywki. Nowoczesny styl starannie zaprojektowanych wnętrz zapewnia wygodę i poczucie przynależności do społeczności Young Generation.

obsługa apartamentu za pomocą aplikacji mobilnej

transparentne warunki umowy najmu

nowoczesne wyposażenie wnętrz

strefa co-workingowa

bezpłatne Wi-Fi

parking
i rowerownia