Cookies Ta strona używa ciasteczek do zachowania informacji na Twoim komputerze. Czytaj więcej

Wiecha na budowie LIV Kraków 29/11/2019

Wiecha na budowie LIV Kraków 29/11/2019

Zgodnie z budowlaną tradycją na budowie prywatnego akademika LIV Kraków odbyło się symboliczne zawieszenie wiechy na zakończenie kolejnego etapu budowy.

22 listopada 2019 r. miało miejsce uroczyste zawieszenie „wiechy” w najwyższym punkcie budynku LIV Kraków w ramach ukończenia kolejnego etapu budowy. Stan surowy otwarty został osiągnięty zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. 

Zakończenie wszystkich etapów prac budowlanych wraz z jego wyposażeniem oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie inwestycji zaplanowano na koniec sierpnia 2020 roku. Obiekt przyjmie pierwszych studentów wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021.

Zachęcamy do obejrzenia filmu:

O projekcie

Projekt LIV Kraków to prywatny akademik który powstaje przy al. Jana Pawła II 74 w Krakowie. Znajdzie się w nim 277 apartamentów 1 i 2-osobowych z własną łazienką i aneksem kuchennym. Zaprojektowane nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne oraz liczne strefy rekreacyjno-rozrywkowe zapewnią przyszłym mieszkańcom pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Inwestycja realizowana jest we współpracy z biurem projektowym AGAWA Architektura, a generalnym wykonawcą jest ERBUD - jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce z ponad 25 doświadczeniem w branży. 

Inne
artykuły