Cookies Ta strona używa ciasteczek do zachowania informacji na Twoim komputerze. Czytaj więcej

Partnerska współpraca z Uniwersytetem Warszawskim 15/11/2019

Partnerska współpraca z Uniwersytetem Warszawskim 15/11/2019

W czwartek, 14 listopada 2019 r. Koło Naukowe Inwestycji i Finansów obchodziło jubileusz 15-lecia działalności. Z tej okazji odbyła się konferencja dotycząca ścieżek kariery po ukończeniu Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim, której Gent Holding S.A. był Partnerem strategicznym. W wydarzeniu wzięli udział studenci, wyjątkowe grono absolwentów oraz pracownicy uczelni. Celem dyskusji była wymiana poglądów na temat przemian technologicznych i automatyzacji, które wpływają na wiele dziedzin życia, a przede wszystkim na transformację przedsiębiorstw i rynek nieruchomości.

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Grupa Gent Holding S.A. nawiązały współpracę w październiku 2019 roku podpisując list intencyjny dotyczący prowadzenia działań mających na celu rozpowszechnianie wiedzy i doświadczeń ze świata finansów i nieruchomości, a także szerzenie świadomości ekonomicznej i inwestycyjnej wśród studentów, jak również przeprowadzanie merytorycznych szkoleń i warsztatów dla społeczności studenckiej. 

W ramach podjętej kooperacji, eksperci z zespołu Gent Holding S.A. wsparli przygotowanie gali jubileuszowej oraz przeprowadzili panele dyskusyjne podczas konferencji. Dyskusja w wyjątkowym gronie absolwentów Uniwersytetu i studentów, dotyczyła transformacji technologicznej w biznesie, dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, przyszłości bankowości tradycyjnej i online, ekonomii współdzielenia, wzrostu popularności modeli subskrypcyjnych, a także nowych form zatrudnienia i środowiska pracy oraz trendów na rynku nieruchomości. 

Wnioski z przeprowadzonych dyskusji to ogromna moc inspiracji i motywacji dla młodych profesjonalistów, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze profesjonalnego rozwoju. 

 

Inne
artykuły